Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
tel. 81 532 70 21,
tel./faks 81 532 65 19
Znajdujesz się tutaj: ZDZ w Lublinie / O nas

O nas

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie.  Jesteśmy organizacją pozarządową, działamy jako stowarzyszenie oświatowe a nasze główne cele statutowe to m.in. organizowanie, kształtowanie i doskonalenie kadr  w systemie kursowym, szkolnym oraz praktycznego nauczania zawodu, prowadzenie pracy dydaktycznej i społeczno –wychowawczej wśród uczniów.

Prawie 70-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.  Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości.

ZDZ prowadzi trzy podstawowe formy działalności: kształcenie w systemie szkolnym, kursowym oraz praktycznej nauki zawodu, która odbywa się w warsztatach produkcyjno-szkoleniowych, pracowniach zawodowych. Co roku szkolimy na różnorodnych kursach ok. 10 tys. słuchaczy oraz ponad 2  tysiące uczniów w systemie szkolnym.  Lubelski ZDZ jest Stowarzyszeniem prowadzącym ok. 30 szkół kształcących na poziomie zasadniczym, średnim zawodowym,  licealnym i policealnym, które działają zarówno w systemie dziennym, jak też wieczorowym i zaocznym. Wyróżniający się uczniowie otrzymują stypendia.  Najlepszych uczniów kierujemy na bezpłatne praktyki w krajach Unii Europejskiej, poprzedzone nauką języka obcego. Wszyscy uczniowie otrzymują zniżki na kursach prowadzonych przez ZDZ (masaż, krawiectwo, spawanie itp.)

Swoim zasięgiem Stowarzyszenie obejmuje całe województwo. We wszystkich większych miastach mamy swoje oddziały i  wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe. 

Wysoka jakość szkoleń, skuteczność kształcenia i stosowanie profesjonalnych metod nauczania to podstawowe wymagania, jakie przed sobą stawiamy. 

Świadczymy usługi szkoleniowe dla wszystkich grup zawodowych: dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw i instytucji, właścicieli firm oraz dla pracowników na różnych stanowiskach pracy. Naszymi klientami są też osoby bezrobotne, wykluczone społecznie, niepełnosprawni,  osoby osadzone. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oferujemy możliwość zdobycia lub podwyższenia kwalifikacji zawodowych, uzyskanie uprawnień zawodowych i specjalistycznych, przyuczenie i wyuczenie zawodu /przekwalifikowanie/, doskonalenie zawodowe na prowadzonych kursach i szkoleniach oraz w naszych szkołach. Trudno wskazać w naszym województwie instytucję szkolącą zawodowo w skali tysięcy osób rocznie, która mogłaby się szczycić tak wysokim wskaźnikiem skuteczności kształcenia, jaki od kilku lat regularnie osiąga ZDZ.


Nasze atuty to:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • stabilna i wysoko kwalifikowana kadra nauczycieli, wykładowców, instruktorów, trenerów,
  • własna, odpowiednio wyposażona i stale modyfikowana, dostosowana do wymogów szkoleniowych baza dydaktyczno-techniczna, w tym m.in.: sale wykładowe, pracownie specjalistyczne, komputerowe, warsztaty do praktycznego nauki zawodu, place manewrowe do nauki jazdy,
  • własne programy nauczania dostosowywane do potrzeb rynku pracy oraz potrzeb i wymagań naszych klientów indywidualnych i instytucjonalnych,
  • rozległa sieć ośrodków kształcenia i szkół na terenie woj. lubelskiego,
  • Certyfikat Jakości Usług ISO 9001 : 2008,
  • Akredytacja Lubelskiego Kuratora Oświaty,
  • Atest Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach

ZAPRASZAMY DO NASZEJ FIRMY – sprawdź naszą ofertę i jakość świadczonych usług!

 

szukaj szkolenia

© ZDZ w Lublinie - 2015. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij